1 AY KESİNTİSİZ TAKİP CİHAZI MIKNATISLI ARAÇ TAKİP CASUS

SİPARİŞ VER


1199 TL - 799 TL

5000 mAh Batarya – 90 GÜN BEKLEME SÜRESİ

20 -25 GÜN CANLI TAKİP ÖZELLİĞİ ve dın leme ozellıgı

( 2 si bir arada )

SU GEÇİRMEZ – IP65 SERTİFİKALI

Cihazı IOS ve ANDROID uygulamaları ve Web sitesinden anlık canlı takip yapabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ :

1. GPS + LBS İkili Konumlandırma Yolları: Eğer gps sinyali iyi ise, cihaz GPS alıcısı vasıtasıyla bulunacaktır, yoksa cihaz LBS yoluyla bulacaktır! GPS konumlandırma modunda doğruluk 5-10 metre, LBS konumlandırma modu altında doğruluk 100-1000 metre!

2. Gerçek Zamanlı İzleme: Cep Telefonu , tablet ve bilgisayar aracılığıyla cihazı gerçek zamanlı olarak Google Haritalar’da takip edebileceksiniz ve minimum veri yükleme aralığı 10 saniyedir!

3. Geçmiş Güzergah Çalma: Uygulama ve web sitesi, üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca 6 aya kadar geriye dönük bilgileri alabilirsiniz. istediğiniz zaman geçmiş zamanı kontrol edebilirsiniz.

4. Uzun Bekleme Süresi: Dahili 3.7V 5000 mAh Li-ion pil, 90 güne kadar bekleme yapabilir.

5. Güçlü Manyetik: 5 adet dahili mıknatıslar vardır, süper güçlü güçlü manyetiktir, çok kolay monte edilebilir.

6. Su geçirmez IP65: Bu cihazın su geçirmez seviyesi IP65’tir, su geçirmeye karşı koyabilir ancak suyun altına koyamazsınız!

7. Uzaktan Sesli Monitör: Önce cihaza “Monitör + Şifre” gönderin, daha sonra cihaz “DİNLEME” moduna geçer,

Şimdi, cihazdaki SIM numarasını ararsanız, otomatik olarak çağrınızı alır ve cihazın etrafında ki sesi dinleyebilirsiniz..!

8. Aşırı Hız Alarmı: Bu alarm sadece sürekli konumlandırma modunda çalışır. Birim hızı önceden ayarlanmış hıza aştığında, yöneticiye “hız alarmı!” Mesajı her 5 dakikada bir gönderilir.

9. Şok / Titreşim Alarmı: Sallanma alarmı ayarını yaptıktan sonra, lütfen izleyiciyi 5 dakika boyunca sabit tutun, daha sonra bu fonksiyon çalışmaya başlayacaktır. Ünite ürktüçe, “sensör alarmı!” SMS’ini yönetici numarasına gönderir.

10. Hareket Alarmı: Üniteler 10 dakika boyunca bir yerde hareketsiz kaldığında, kullanıcı “move + passord” komutuyla hareket alarmı kurabilir ve cihazın 500m hareket etmesi durumunda alarm SMS’i gönderecektir “Move Alarm + Enlem ve boylam “ı yetkili numaraya girin.

11. Geo-fence: İzleyici, bir ilçedeki hareketlerini sınırlandırmak için bir geofence oluşturun. Ünite, bu ilçeyi terk edinceye veya buraya girdiğinde APP’ye ve web sunucusuna alarm bilgisi gönderir.

12. Pil Tasarrufunda Uyku Modu:

* Saat moduna göre uyku: Bu ayar yaptıktan sonra, takip cihazı uyandıktan sonra yalnızca 5 dakika çalışacak ve uyku moduna geri dönecektir, GPS kapatılacak ve GSM düşük tüketim modunda çalışacaktır. SMS, aramayı başlatmak izleyiciyi uyandırır.

* Şok sensörü moduna göre uyku: Bu ayar yaptıktan sonra, 5 dakika hiçbir şok olmazsa, izleyici “şokla uyku” modunda çalışır, GPS kapanır, GSM düşük tüketimde çalışır. Titreşim, SMS, çağrı izleyiciyi uyandırır.

* Saat moduna göre uyku: Bu ayar yaptıktan sonra, izci uyandıktan sonra yalnızca 5 dakika çalışacak ve uyku moduna geri dönecektir, GPS kapatılacak ve GSM düşük tüketim modunda çalışacaktır. SMS, aramayı başlatmak izleyiciyi uyandırır.

* Şok sensörü moduna göre uyku: Bu ayar yaptıktan sonra, 5 dakika hiçbir şok olmazsa, izleyici “şokla uyku” modunda çalışır, GPS kapanır, GSM düşük tüketimde çalışır. Titreşim, SMS, çağrı izleyiciyi uyandırır.

Specification:

* Ölçüler : 90mm * 72mm * 22mm (3.54″ * 2.83″ * 0.87″)
* Ağırlığı: 168g
* Şebeke: 2G GSM/GPRS
* Band: 850/900/1800/1900Mhz
* GPS chipset: u-blox UBX-G7020
* GPS sensitivity: -159dBm
* GPS accuracy: 5m
* Wall charger: 110-220V input 5V-1A output
* Batarya: Chargeable 3.7V 5000mAh Li-ion battery
* Standby time: 90days
* Storage Temp.: -40°C to +85°C
* Operation Temp.: -20°C to +55°C
* Humidity: 5%–95% non-condensing


Sipariş Formu

Adınız ve Soyadınız

Telefon Numaranız

E-mail Adresiniz

Yaşadığınız Şehir

Yaşadığınız İlçe

Adresiniz

Sipariş Verilen Ürün Adeti

Ödeme Şekli Seçiniz