GİZLİLİK İLKELERİ

UYARI: Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.)  doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil  edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ürünlerimizin kullanımı eşinizin çocuğunuzun sevdiklerinizin güvenliği içindir.

GİZLİKAMERA.ORG adresine sipariş veren tüm kullanıcıların bilgileri sistemimiz tarafından kayıt edilir ve hiç bir şekilde üçüncü kişilere satılamaz, kiralanamaz ve başka amaçlar için kullanılamaz

GİZLİKAMERA.ORG adresine sipariş verme aşamasında tüm bilgiler sizin tarafınızdan değişir ve hiç bir şekilde başkası tarafından müdahale edilemez. Üçüncü kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi hiç bir şekilde mümkün değildir.

GİZLİKAMERA.ORG sisteminde sipariş veren kullanıcıların izni ve onayı doğrultusunda sadece; elektronik posta aracılığı ile sipariş verdiğiniz ürünler hakkında bilgiler, kampanyalar ve yeni fırsat ürünleriyle alakalı e-mail yayınları paylaşılır. Ayrıca İstediğiniz zaman bu paylaşımları iptal edebilir, isteğe bağlı olarak tekrar kampanyalar ve duyurular hakkında bilgiler talep edebilirsiniz.

NOT: GİZLİKAMERA.ORG adresinden vermiş olduğunuz siparişler hiç kimsenin anlamayacağı şekilde paketlenir ve sadece sipariş veren kişinin bilgileri doğrultusunda teslim edilir.